Iskolánk tanulói a Coder Club tagjaiként részt vettek a Robotikai Világverseny (WRO) országos döntőjén, ahol csapataikkal kiemelkedő eredményeket értek el. Šuvak Viktor a csapatával a 3. helyet szerezte meg, míg Becskei Tamás és csapata a 8. helyen végzett. Gratulálunk nekik, és büszkék vagyunk rájuk.
Nyelvek
Keresés
Legutóbbi hírek
- Diákjaink és tanáraink Pécsett az elektrotechnikai versenyen
- A 3E2 osztály tanulója, Vanka Csaba első helyezést ért el a XXIV. Genius Konferenciáján.
- Iskolánk 2E2 osztályának tanulói, részt vettek a Vajdasági Magyar Művelődési Intézet és a Vajdasági Magyar Értéktár fotópályázatán
- Tanulóink részt vettek a “Mennyire ismerjük egymást?” kvízen
- Diákjaink a Coder klub tagjaiként a robotika verseny döntőjében





