Az Erasmus+ mobilitás programjának köszönhetően iskolánkban igazán felpezsdült a mindennapi élet.

A szakmai kiránduláson résztvevő diákok írásbeli beszámolókból és kedvenc fényképeikből álló kiállítást készítettek az iskola többi diákja számára, melyet az épület folyosójára helyeztek el. Emellett bemutató körútra is indultak iskolánk osztályaiban, melynek alkalmával egy közösen összeállított prezentáció segítségével mesélték el az Erdélyben szerzett élményeiket. A diákok érdeklődve hallgatták őket.

Az órákon előadott prezentáció az alábbi linken tekinthető meg:

A kiránduláson résztvevő diákok nyílt órákat is tartottak, melyek keretében bemutatták a tanulmányút során szerzett tapasztalataikat és ismereteiket az osztálytársaiknak, illetve tanáraiknak. A 3F2 osztály tanulói demonstrálták az újonnan elsajátított fodrászati technikákat, míg a 3E2 osztály a 3D nyomtatást és az NFC technológiát szemléltette.