Március 31-én az iskola tanárainak és diákjainak egy csoportja Magyarországra utazott, melynek keretében meglátogatta az MVM Paksi Atomerőművet. Az első állomás a Látogatóközpont volt, ahol bemutatták az atomerőmű történetét, fejlődését, a munka menetét, illetve a nukleáris üzemanyag beszerzésének módját. Ezután megtekinthettük a 4-es blokkot, mely teljes üzemben működik. Érdekes információkat hallhattunk az atomerőműben dolgozók képzéseiről,…
Nyelvek
Keresés
Legutóbbi hírek
- Diákjaink és tanáraink Pécsett az elektrotechnikai versenyen
- A 3E2 osztály tanulója, Vanka Csaba első helyezést ért el a XXIV. Genius Konferenciáján.
- Iskolánk 2E2 osztályának tanulói, részt vettek a Vajdasági Magyar Művelődési Intézet és a Vajdasági Magyar Értéktár fotópályázatán
- Tanulóink részt vettek a “Mennyire ismerjük egymást?” kvízen
- Diákjaink a Coder klub tagjaiként a robotika verseny döntőjében





